SUNSETBIKE SLANÝ

SPECIALIZOVANÝ SERVIS & STAVBY KOL GENERÁLNÍ OPRAVY & TUNING

Specialized Camber Pro Carbon 29″

02.01.2013

Specialized Camber Pro Carbon 29″ je nadčasové kolo, které svět teprve objeví.

Prohlédněte si moře fotek v naší galerii kol:  http://www.sunsetbike.cz/kola/specialized-camber-pro-carbon-29

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dokonalý design této karbonové devětadvacítky vám v garáži nezestárne ani za 5 let.

Svým využitím, designem i parametry rozezní srdeční strunku snad každému vášnivému jezdci.

Nic mohutnějšího, subtilnějšího, elegantnějšího a brutálně pevného jen tak v pelotonu nenajdete.

Hlavně “ladiči pijan” si zde přijdou na své. Doladit tohohle miláčka do extatické podoby luxusní “brkózy” je naprostá povinnost.

A nemusíte se ani moc snažit. Stačí vybrat nějaké pěkné náby, kvalitní kliky, kultovní brzdy a pohled na vašeho “koně” nikoho nenechá na pochybách. Na Brdech u kiosku vás opravdu moc takových nebude.

První čeho se každý všimne bude obrovská “hlava” rámu srostlá s horní a spodní rámovou trubkou v jeden monolit.

Při pohledu ze shora máte pocit, že kolo má v horní trubce nádrž na benzín. To vám dodává jistotu, že tohle kolo fakt hodně vydrží.

Druhý pohled směřuje dolů ke středovému složení. Zde se spodní rámová trubka rozšiřuje do maximální šířky středového složení BB30. Připomíná to tak trochu ocasní ploutev velryby. Je široká, černá, dutá a elegantní… :-)  O kroucení rámu nemůže být ani řeč.

Zadní stavba této devětadvacítky je vyrobena ze slitiny hliníku M5. A je rozšířena na 145mm pro maximální stabilitu “velkých”kol.

Ty jsou potom připevněna pevnou osou která zajistí vždy stejnou pozici kotoučové brzdy a pastorků. Pevná osa podstatně zvýší tuhost zadní stavby a zjednoduší montáž a demontáž zadního kola při defektu. Prostě máte se na co těšit.

Zvolené komponenty jsou v tomto případě:

Řazení Shimano XTR, kliky Sram Carbon BB30, brzdy Formula the One R, tlumič Fox Propedal a vidlice Reba Team lock-out z řídítek.

Sedlovka Thomson a sedlo Henge Expert.

Kola jsou Specialized Roval Control Trail s CNC nábojema a vnitřním systémem DT Swis. Koncovky jsou výměnné, takže lze použít na všechny druhy kol. 20mm osa-15mm osa 10mm rychloupínák….    Ráfky jsou speciálně upravené na bezdušové pneumatiky.

A pro koho je toto kolo určené?

Především pro ty, kdo hledají dokonalost, efektivitu a spolehlivost. Na tomhle kole se můžete pustit do jakéhokoli terénu. Celodenní přejezdy hor, těžké traily, ale i náročné maratony díky velmi nízké váze. Jízda na tomto kole může být velmi vášnivá , hravá, ale i klidná a souměrná.

Doporučená sena kol Camber Pro Carbon se pohybuje kolem 150000kč.

Nám se ho podařilo postavit za velmi příznivou cenu 70000kč!

Osazení kola však nemusí být konečné. Jsme ochotni kolo přizpůsobit dle vašich představ.

Zde jsou pro srovnání dva bratříčkové velký devětadvacítkový Camber v Carbonu a malý šestadvavítkový Cambřík v hliníku M5.

SUNSETBIKE SLANÝ | web crafted by 2046 | RSS